کلیه اصول و رویه‌های “سرزمین عطر” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شما با ثبت سفارش در سرزمین عطر رسماً اعلام می‌نمایید که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده، به طور کامل از آن ها آگاه و هیچ گونه ابهامی در رابطه با قوانین برای شما وجود ندارد و همچنین با تمام قوانین به طور کامل موافق هستید:

 1. قوانین ارسال کالا و قوانین مرجوع کالا در صفحات جداگانه تنظیم شده که مشتری قبل از ثبت سفارش موظف به مطالعه این قوانین است.
 2. منظور از روز و ساعت کاری “سرزمین عطر”، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 16 و پنجشنبه ساعت 9 الی 14 می‌باشد. بنابراین “سرزمین عطر” مسولیتی در قبال عدم پردازش سفارش و پاسخگویی به مشتریان در ایام غیر کاری و تعطیلات رسمی نخواهد داشت.
 3. “سرزمین عطر” برای لغو و یا عدم تایید سفارش مشتری بنا به هر دلیل حتی پس از پرداخت وجه کالا توسط کاربر کاملا مختار است و پس از لغو سفارش نسبت به مرجوع وجه واریزی به حساب کاربر اقدام خواهد کرد.
 4. مشتری موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور پیک/پست از کامل، صحیح و سالم بودن اقلام سفارش اطمینان حاصل نماید و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است دریافت کالا توسط شما از پیک/پست به منزله تایید صحت و سلامت کالاها تلقی می‌گردد و پس از آن “سرزمین عطر” هیچگونه مسولیتی در قبال کالاهای ضربه خورده، بدون پلمپ، مخدوش و ایراد دار نخواهد پذیرفت و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود سلب می‌نماید.

 5. در صورت وجود موارد زیر، کالای خریداری شده را از پست/پیک تحویل نگرفته و توسط همان پست/پیک نسبت به مرجوع کالا اقدام کنید:
  • مغایرت کالای دریافتی با سفارش ثبت شده
  • مخدوش بودن، ضربه خوردگی و پاره بودن کارتن کالا
  • باز بودن لفاف نایلونی برای کالاهای غیر تستر و محصولات پلمپ
  • نداشتن برچسب و لوگوی سرزمین عطر روی کارتن محصول
 6. از آنجا که تمام محصولات “سرزمین عطر” تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف نایلونی آن یا مخدوش شدن کالا، محصول تحت شرایط خاص مرجوع و یا تعویض می‌شود که این شرایط به صورت کامل در قوانین مربوط به مرجوع کالا ذکر شده.
 7. سرزمین عطر در تایید، ویرایش یا رد دیدگاه کاربران برای محصولات و کلیه مطالب وب‌سایت بنا بر هر دلیل اختیار کامل دارد.